Pestinhaltijat




SPOL-edustajat

Lisa Holopainen, spol@stimulus.fi

Rami Radwan, spol@stimulus.fi


KePsyn opiskelijajäsenet

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi

Markus Ilkka, markus.a.j.ilkka@student.jyu.fi (varajäsen)

Sonja Eneh, sonja.a.eneh@student.jyu.fi (varajäsen)

Heidi Luoma, heidi.m.j.luoma@student.jyu.fi (varajäsen)




Opetuksen kehittämisen työryhmän (OKT) opiskelijajäsenet

Heidi Luoma, heidi.m.j.luoma@student.jyu.fi

Joonas Heinonen, jooheino@student.jyu.fi

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi


Tiedekuntaneuvoston opiskelijajäsen

Paikka on vapaana, lisätietoja kimmo.t.haapanen@student.jyu.fi


Tiedekuntaneuvoston opiskelijavarajäsen

Jenna Junttila, jenna.m.junttila@student.jyu.fi




Sosiaalipoliittinen vastaava

Lauri Löfberg, lauri.j.m.lofberg@student.jyu.fi


Kehitysyhteistyövastaava

Paikka on vapaana, lisätietoja pj@stimulus.fi


Ympäristövastaava

Elina Yli-Nikkola, ymparisto@stimulus.fi


PSV-vastaava

Laura Rissanen, laura.e.rissanen@student.jyu.fi



Ekskursiovastaava

Elina Rajalahti, elina.m.rajalahti@student.jyu.fi



KV-vastaavat

Wilma Mäenpää, wiemmaen@student.jyu.fi

Roosa Frantsi, roosa.m.a.frantsi@student.jyu.fi



3MIOT-vastaava

Arttu Perello, arttu.p.perello@student.jyu.fi



Ruokavastaavat

Olga lltanen, olga.iltanen@hotmail.com

Ella Laakso, elmalaak@student.jyu.fi



Vuosijuhlavastaava

Heidi Luoma, heidi.m.j.luoma@student.jyu.fi

Joonas Heinonen, jooheino@student.jyu.fi



Ärsykkeen päätoimittaja

Antti Päivinen, arsyke@stimulus.fi

Graafinen suunnittelija

Joonas Sahramäki, joonas.s.j.sahramaki@student.jyu.fi



Kehityspsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Marika Jokinen, majajoki@student.jyu.fi

Terhi Ala-Keturi, terhi.k.ala-keturi@student.jyu.fi


Kliinisen sektorin opiskelijaedustajat

Anna Takkunen, anna.s.i.takkunen@student.jyu.fi

Sonja Eneh, sonja.a.e.eneh@student.jyu.fi

Jenna Rintaluoma, jenna.s.rintaluoma@student.jyu.fi

Miki Mäenpää, miki.m.maenpaa@student.jyu.fi


Neuropsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Joonas Heinonen, jooheino@student.jyu.fi

Viola Saukkoriipi, viola.e.a.saukkoriipi@student.jyu.fi

Heikki Mannila, heikki.o.mannila@student.jyu.fi (Iida Honkavaara, iielhonk@student.jyu.fi)

Sanna Yli-Hakola, sanna.k.yli-hakola@student.jyu.fi


Persoonallisuus- ja työpsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Aino Elomäki, aino.e.elomaki@student.jyu.fi

Lotta Niemi, lotta.e.niemi@student.jyu.fi


KV-sektorin opiskelijaedustajat

Emmi Arponen, emanarpo@student.jyu.fi




Metodiopintojen työryhmän opiskelijaedustajat

Terhi Ala-Keturi, terhi.k.ala-keturi@student.jyu.fi

Markus Ilkka, markus.a.j.ilkka@student.jyu.fi


Ammatillisten opintojen työryhmän opiskelijajäsen

Paikka on vapaana, lisätietoja pj@stimulus.fi




Toiminnantarkastajat 2017

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi

Rami Radwan, rami.e.radwan@student.jyu.fi




Stimpan Shoutbox!

Nimi:
Viesti:


Stimppagram






Yhteistyössä: